Aby otrzymać naklejkę należy w okresie promocji zrobić zakupu lubelskich produktów na kwotę minimum 10 zł.

Naklejki wydawane są przy kasach bezpośrednio po zapłaceniu za zakupy. Aby uzyskać prawo do zakupu książki kucharskiej "Kulinarne podróże po Lubelszczyźnie" w cenie 1 grosza, wystarczy zebrać ich 9 i wkleić w odpowiednie pola ulotki akcji. Kasjer wydając książkę w cenie promocyjnej odbiera podpisaną przez Ciebie ulotkę. Jej czytelne podpisanie i akceptacja Regulaminu Konkursu jest warunkiem odebrania nagrody.

Zwróć uwagę na promocje specjalne, komunikowane poniżej oraz na plakatach i specjalnym oznaczeniem na półkach w sklepie - kupując wybrane produkty możesz otrzymać dodatkowe naklejki i szybciej odebrać nagrodę. To ważne, bo pula dostępnych w cenie 1 grosza książek jest ograniczona i obowiązuje zasada - "kto pierwszy ten lepszy".

Prosimy o zachowanie paragonów za dokonane zakupy - w razie ewentualnych wątpliwości obowiązek udokumentowania zakupów dających prawo do nagrody spoczywa na Uczestniku konkursu.

To oznaczenie znajdziesz przy produktach z akcji (ich zakup łącznie za minimum 10 zł uprawnia do odbioru jednej naklejki).
To oznaczenie znajdziesz przy produktach z akcji (ich zakup łącznie za minimum 10 zł uprawnia do odbioru jednej naklejki).


Uwaga: przy okazji pojedynczych zakupów (na jeden paragon) możesz otrzymać nie więcej niż 2 naklejki.
Zobacz za jakie produkty dostaniesz dodatkową naklejkę w aktualnie trwającym tygodniu akcji:

Tydzień 2 (30.11-06.12)
Zrealizowano przy wsparciu:
Miasta Lublin w ramach obchodów
700-lecia miasta w 2017 roku
oraz
Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Lubelskiego